מנטורינג

חוי ארנפלד מנטורינג

מנטורינג – ליווי אישי

כסטודנטית מהמגזר החרדי הלומדת לראשונה במוסד אקדמי כללי, את מתמודדת עם מציאות חדשה הדורשת הסתגלות לדרישות אקדמיות שלעתים זרות לך, כגון: קריאת מאמרים באנגלית, הגשת תרגילים, עבודות סמינריוניות ועוד. לעתים את עלולה לחוש חוסר ביטחון וחוסר אונים מול מציאות חדשה זו.

שרות המנטורינג בא לענות על קשיים אלו ולהעניק לך להסטודנטית החדשה בשנת הלימודים הראשונה ליווי על ידי בוגרת שסיימה את מסלול הלימודים באותה מסגרת.

המטרה היא ליצור מרחב לשיתוף והתייעצות. קבלת עידוד ותמיכה וכן הכוונה מעשית כיצד להתמודד עם הדרישות האקדמיות בהצלחה. אנו מאמינים כי המפגש בין המנטורית לסטודנטית מעניק כח והשראה הדדית.

מי הן המנטוריות שלנו?

בוגרות שסיימו מסלולי למידה במסגרת הכיתות של חוי ארנפלד במכללות השונות.
לבוגרות שלנו יש הכרות עם דרישות המוסד האקדמי והן יכולות להעניק מכוחן וניסיונן האישי לסטודנטיות מתחילות.  הן בעלות יכולת הקשבה, אמפטיה והדרכה מעשית.

מנטורינג
מנטורינג

מה כולל שרות המנטורינג?

• היכרות הדדית ותיאום ציפיות בין הסטודנטית למנטורית

• ליווי אישי לאורך שנת הלימודים הראשונה באמצעות שיחה אחת לשבוע

• הקשבה הכלה, הקניית כלים ומיומנויות נדרשות להתמודדות מייטבית עם הלימודים האקדמיים.

מעוניינת להצטרף?

פני אלינו בטלפון: 054-7100200 או בדוא"ל: office@e-academic.co.il

חוי ארנפלד בפייסבוק | מייל אישי : c@e-academic.co.il

כנסים ומסיבות
ההרצאה של מיכל גרוס

הרצאה של מיכל גרוס

מס' ימים לאחר חג השבועות תשפ"א התכנסנו יחד, סטודנטיות ובוגרות המיזם של "חוי ארנפלד" ושמענו בזום את ההרצאה המרגשת של מיכל גרוס. ההרצאה הועברה במסגרת

קראי עוד »
הזמנה למופע של פדות

אירוע לפתיחת סמסטר ב'

בחודש אדר, בתחילת סמסטר ב', התכנסנו יחד, סטודנטיות ובוגרות הליווי של חוי ארנפלד, לערב מרגש ומעצים שכלל את המופע "פדות – גמדה שמחוללת שינוי". במסגרת

קראי עוד »
דילוג לתוכן