תפריט

באופן אישי

באופן אישי..

הדרך איננה חשובה, די ברצון להגיע

מאז שהייתי ילדה קטנה היו לי חלומות גדולים והייתה לי דרך שונה וייחודית להשגת מטרותיי. סימנתי לי שבילים שארצה ללכת בהם וצעדתי אל עבר המטרה בהתרגשות.

(הכתבה המלאה)

לכל צעד ושעל – יש נעל

בואי נדבר היום על נעליים! נעליים בצבעים שונים, בגבהים שונים. נעליים לילדים ולמבוגרים, נעלי יום ונעלי לילה, נעלי נוחות ונעליים לאירוע.

(הכתבה המלאה)

לחיות בכאן והעכשיו

השגרה לא נוצצת כל כך, יש בה הרבה אתגר. עד שפתאום מגיע רגע מיוחד ונוצץ, אירוע כלשהו שמתרגשים ממנו ומתכוננים אליו שנה שלמה ופתאום הוא מגיע.

(הכתבה המלאה)

ממאבק אישי לאבוקה גדולה

צריך שכל איש ידע ויבין, שבתוך תוכו דולק נר, ואין נרו שלו כנר חברו, ואין איש שאין לו נר. וצריך שכל איש ידע ויבין שעליו לעמול ולגלות את אור הנר ברבים, ולהדליקו לאבוקה גדולה ולהאיר את העולם כולו (הרב קוק).

(הכתבה המלאה)

הכיסא הריק

במשך השנה כולה אני מסייעת לנשים לשדרג את תואר הלימודים שלהן, עובדה שמשפיעה על המשך עבודתן במערכת החינוך. אולם לקראת חג הפסח אני לובשת כובע אחר, וחוברת אל תהילה פרידמן בארגון "הכיסא הריק".

(הכתבה המלאה)

לומר תודה בפשטות

כברו כבר כמה שנים וזה עדיין חקוק בזכרוני. מוצאי ליל סדר מרכזי למשפחות שכולות מטעם ארגון 'נאוה', אירוע מרגש, מרומם ובלתי נשכח.

(הכתבה המלאה)

גיליתי בתוכי כוחות שלא ידעתי על קיומם

טיפות של גשם על החלון, מחשבות, מחשבות רצות. המוח קודח, חשוב ללא הרף, איך אעשה זאת??? עומס אתגרים. אני בקושי מספיקה, היומן עמוס בפגישות עבודה, במשימות ובמטלות.

(הכתבה המלאה)

את המושלמים השם לוקח מהר…

הבוקר שאל אותי יהודה, בני הקטן: "אמא, היום זה יום מיוחד?" עניתי לו: "בוודאי, היום הוא יום מיוחד מאוד! כל יום שבו קמנו בריאים ושלמים, ויש לנו בית, אוכל, משפחה ופרנסה זהו יום מיוחד, זו סיבה למסיבה!

(הכתבה המלאה)

לשיתוף לחצו כאן:

חוי ארנפלד בפייסבוק | מייל אישי : c@e-academic.co.il

כנסים ומסיבות
ההרצאה של מיכל גרוס

הרצאה של מיכל גרוס

מס' ימים לאחר חג השבועות תשפ"א התכנסנו יחד, סטודנטיות ובוגרות המיזם של "חוי ארנפלד" ושמענו בזום את הרצאה של מיכל גרוס. ההרצאה הועברה במסגרת הפעילויות

קראי עוד »
הזמנה למופע של פדות

אירוע לפתיחת סמסטר ב'

בחודש אדר, בתחילת סמסטר ב', התכנסנו יחד, סטודנטיות ובוגרות הליווי של חוי ארנפלד, לאירוע לפתיחת סמסטר ב', ערב מרגש ומעצים שכלל את המופע "פדות –

קראי עוד »
a6
חוי ארנפלד,
איתך כל הדרך אל התואר
מחובר/ת
למעבר מהיר לשיחת ווטאסאפ עם חוי >>

מענה מיידי!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם