תפריט

כתבו עלינו

עסקים חברתיים: אקדמיה לנשים חרדיות (אתר Ynet)

הכירו את ארבעת העסקים שנבחרו להשתתף בתחרות העסקים הקטנים של ynet, ידיעות אחרונות ובנק הפועלים, במסגרת מסלול "העסק החברתי"

(הכתבה המלאה)

מתנת יום הולדת לחוי (אתר Ynet)

חוי ארנפלד, יזמת דתית וצעירה, שהקימה עסק לעידוד השכלה גבוהה בקרב נשים חרדיות, בליווי ותמיכה של "קרן שמש" לעידוד יזמים צעירים, זכתה בתואר "יזמת השנה" 

(הכתבה המלאה)

המיזם שפרץ דרך (עיתון כפר חב"ד)

מספר הנשים הלומדות ורוכשות השכלה גבוהה על טהרת הקודש, הגיע מעל ל-4,500 ואנחנו רואים שיש ביקוש גבוה מאוד.

(הכתבה המלאה) עמ' 24-27

יהיה 10 (אתר ידיעות אחרונות)

תחרות עסקים קטנים, בשיתוף Ynet ובנק הפועלים, מגיעה לשנה העשירית. לקראת ההשקה חזרנו לזוכי התחרות הקודמת כדי לבדוק מה עשתה להם השנה החולפת: מי התרחב, מי פרץ לחו"ל ומי "קפצה מדרגה"

(הכתבה המלאה)

"לימודים לכולם: קידום אקדמי בעולם החרדי" (וואלה עסקים וצרכנות)

רצון לעזור לנשים חרדיות להשתלב בעולם האקדמי הביא את חוי ארנפלד להקים עסק המסייע ומייעץ למעוניינות ללמוד, לכל אורך המסלול האקדמי.

(הכתבה המלאה)

הישראלית שזכתה בתואר יזמת השנה בעולם (אתר TheMarker)

חוי ארנפלד העוסקת בעידוד השכלה גבוהה בקרב נשים חרדיות, זכתה בפרס במסגרת התחרות השנתית של ארגון YBI, המוביל בעולם לעידוד יזמות צעירה 

(הכתבה המלאה)

חוי ארנפלד מציגה: השכלה אקדמית למגזר החרדי

חוי ארנפלד לא לקחה דף ועט ושרטטה קווים לדמותו של העסק שלה. גם לא הייתה לה תוכנית עסקית מכוונת מטרות. בעצם, לא היה לה חלום לבנות עסק, היו לה חברות טובות שביקשו את עזרתה.

(הכתבה המלאה)

עניין אישי והפעם עם חוי ארנפלד

מייסדת ומנכ"לית חברה להנגשת השכלה אקדמית לנשים חרדיות ומרכז ללימודים מקצועיים לנשים. מנהלת בהתנדבות את פרויקט 'הכיסא הריק'

(הכתבה המלאה)

חלומות נועדו כדי להגשים אותם (אתר ערוץ 7)

"תמיד חשבתי שלימודי תואר אקדמי ישארו בגדר חלום. אני בעלת משפחה ב"ה, באמצע החיים, ועובדת במשרה מלאה, אבל לא תאמינו, החלום התגשם"

(הכתבה המלאה)

הכירו: האמא של הסטודנטיות החרדיות (אתר ערוץ 7)

איך הגיעו למעלה מ- 2,000 סטודנטיות חרדיות ללמוד במגוון מוסדות אקדמאים ברחבי הארץ? 

(הכתבה המלאה)

"זכתה: חוי ארנפלד זוכת פרס חברתי עולמי" (Mame, כיכר השבת)

יזמת מהמגזר החרדי, תושבת רמת בית שמש, הקימה מיזם לעידוד השכלה אקדמית בקרב נשים חרדיות זכתה בתואר במסגרת התחרות השנתית של ארגון YBI , המוביל בעולם לעידוד יזמות צעירה.

(הכתבה המלאה)

חוי ארנפלד: המסע שלי במדיה הדיגיטלית

אתן מוזמנות לפגוש את חוי ארנפלד בכנס שלא היה כמותו לנשות המגזר – "אחת מול כולם" שיתקיים מחר עם נשים מובילות ומשפיעות במגזר בפרט ובישראל בכלל (כנס מאמע)

(הכתבה המלאה)

חרדית זכתה בתואר "יזמת השנה" בעולם

חוי ארנפלד, שגדלה והתחנכה המוסדות ינוך חרדיים, זכתה בתואר "יזמת השנה" בקטגוריית אישה בתחרות השנתית של ארגון YBI. ארנפלד: "כל אשה חרדית זכאית להגשים את עצמה" (ברנז'ה)

(הכתבה המלאה)

הדרך הנכונה ביותר ללימודי תואר מקצועי באווירה חרדית

"הכיתות נפרדות לנשים ולגברים, רק יום לימודים אחד בשבוע, לוח השנה האקדמי מותאם ללוח השנה העברי והקפדה על תכנים ועל סגל הוראה המותאם למגזר החרדי" מספרת חוי ארנפלד (לימודים)

(הכתבה המלאה)

יותר נשים חרדיות פונות ללימודי אקדמיה

מהמגמה הזו כבר אי אפשר להתעלם: נשים חרדיות פונות יותר ויותר ללימודי תארים אקדמאים • מהם מסלולי הלימוד המותאמים לנשות המגזר, ולמה זה בכלל כדאי? • חוי ארנפלד עושה סדר בדרך אל התואר • צפו (לימודים)

(הכתבה המלאה)

תושבת בית שמש זכתה בתואר 'יזמת השנה'

ארגון עולמי מוביל בתחום עידוד יזמות צעירה – העניק את תואר 'יזמת השנה' לחוי ארנפלד – דתייה תושבת בית שמש, האמונה על מיזם מיוחד של שילוב נשים חרדיות במכללות כלליות. "לכל אישה יש את הזכות להתפתח, להגשים עצמה ולהבטיח פרנסה טובה, מבלי לאבד את זהותה ואמונתה"

(הכתבה המלאה)

"חוי ארנפלד מביאה את הנשים החרדיות אל המכללות" (חרדים 10)

אחרי שליחות במוסקבה ועבודה כמורה, חוי ארנפלד גילתה את העולם האקדמי והחלה לפתוח כיתות לימוד ללימודי תואר ראשון ושני במכללות ומניסיון היא קובעת: "אין גיל שאי אפשר להתחיל ללמוד בו"

(הכתבה המלאה)

חוי ארנפלד "יזמת השנה" – כי לחרדיות מגיעה אקדמיה (בחדרי חרדים)

חוי ארנפלד, תושבת בית שמש מסייעת לחרדיות שרוצות להיות אקדמאיות. עכשיו היא זכתה בתואר יזמת השנה בקטגוריית "תרומה לחברה" של עמותת "קרן שמש".

(הכתבה המלאה)

"פורצת דרך" (שמש נט)

חוי ארנפלד, נחשבת לפורצת דרך בתחום עיסוקה, באמצעותה ולא מעט בזכותה נשים חרדיות יוצאות ללימודים אקדמאים. ראיון על קריירה פורצת דרך, פמיניזם, הגשמה, פוליטיקה ואימהות.

(הכתבה המלאה)

"ללמוד עם נשים כמוך" (מגזין "נשים")

חוי ארנפלד, יוזמת זה מספר שנים מסלולי לימוד ייחודיים לבנות המגזר החרדי במכללות אקדמיות נחשבות, בעיקר בתחום החינוך – 710 מילים עם חוי ארנפלד.

(הכתבה המלאה)

"חוי ארנפלד – יזמת השנה של עמותת קרן שמש" (כיפה)

במעמד מכובד ורב רושם נערך השבוע טקס בחירת "יזם השנה" מטעם עמותת "קרן שמש – לעידוד יזמים צעירים". במהלך הטקס זכתה חוי ארנפלד בתואר "יזמת השנה" בקטגוריית "התרומה לחברה"

(הכתבה המלאה)

לשיתוף לחצו כאן:

כנסים ומסיבות

לאירוע סוף שנה

בר"ח תמוז, 20.06.23, התכנסו הסטודנטיות לאירוע סוף שנה חגיגי אשר במהלכו הועברה הרצאה מרתקת ע"י הגב' מירי ליפשיץ, אודות יצירתיות וחדשנות בעולם העבודה המשתנה. במהלך האירוע הוכרזה

קראי עוד »
ההרצאה של מיכל גרוס

הרצאה של מיכל גרוס

מס' ימים לאחר חג השבועות תשפ"א התכנסנו יחד, סטודנטיות ובוגרות המיזם של "חוי ארנפלד" ושמענו בזום את הרצאה של מיכל גרוס. ההרצאה הועברה במסגרת הפעילויות

קראי עוד »
a6
חוי ארנפלד,
איתך כל הדרך אל התואר
מחובר/ת
למעבר מהיר לשיחת ווטאסאפ עם חוי >>

מענה מיידי!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם