תפריט

יום האישה במכללת לוינסקי

יום האישה לוינסקי 2

יום האישה במכללת לוינסקי

במסגרת שבוע אירועי יום האישה במכללת לוינסקי לחינוך התקיימו במכללה הרצאות טד קצרות ע"י נשים מעוררות השראה בחברה הישראלית. גם אנו במשרד חוי ארנפלד העצמנו את הסטודנטיות ע"י הזמנת בוגרות התכניות שלנו שהעבירו מסרים של העצמה והשראה ע"י שיתוף בסיפורן האישי:

גיתית דודויביץ- בוגרת תואר ראשון בחינוך ותואר שני בייעוץ חינוכי וסטודנטית ללימודי CBT, סיפרה על הסבת מקצוע שעשתה באומץ רב לתחום החינוך, הייעוץ והטיפול לאחר שנים רבות בעבודה בתנאים מעולים ונוחים אולם ללא סיפוק, וכן על התמודדותה עם שנות ציפייה רבות לילדים שבסופן נולדה לה בת.

כרמית מימון- בוגרת תואר ראשון בחינוך במכללת לוינסקי ומסיימת לימודי תואר שני בניהול מערכות חינוך במכללת אורות ישראל ברחובות, סיפרה על פציעה אנושה בראשה ממכשיר חקלאי במושב שגרה בו, על השתקמות ארוכה וקשה כנגד כל הסיכויים ועל כך שלמרות האתגר הבריאותי הקימה בית ומשפחה ברוכת ילדים וכיום היא מורה מוערכת ומצטיינת בעיר מגוריה נתיבות וכן קיבלה מספר פרסים על פרויקטים חינוכיים שהובילה.

מירב גבאי- בוגרת תואר ראשון בחינוך במכללת לוינסקי, סיפרה על התמודדות עם חרדה ממקצוע המתמטיקה שכמעט עלתה לה בלימודי התואר ואיך בסופו של דבר התגברה על הפחד, ניגשה לבחינה בפעם השלישית, צלחה אותה וקיבלה את התואר הראשון הנכסף.

לבנה אקרמן- סטודנטית ללימודי תואר ראשון במכללת לוינסקי, סיפרה שהנה אימא לאחד עשר ילדים ששנים רבות הייתה עקרת בית, ילאחר מכן צאה ללימודי קוסמטיקה ולבסוף הבינה שרצונה האמתי הוא לימודי חינוך שאותם היא מסיימת אטוטו בהצלחה..

ללא ספק סיפורים מרתקים ובעלי השראה ומסר עצום. בנוסף, הסטודנטיות התכבדו בכיבוד קל ובערכות טיפוח מתנת אגודת הסטודנטים. משרד חוי ארנפלד מודה לאגודת הסטודנטים על שיתוף הפעולה ולסטודנטיות על השתתפותן הפעילה בהרצאות.

יום לאישה לוינסקי 1
יום האישה לוינסקי 2

יום האישה במכללת לוינסקי
יום האישה במכללת לוינסקי

לשיתוף לחצו כאן:

חוי ארנפלד בפייסבוק | מייל אישי : c@e-academic.co.il

חוי ארנפלד

השאירי פרטים עכשיו ואנו נדאג ליצור איתך קשר בהקדם ולתת לך את כל המידע הרלוונטי למסלול הלימוד שיכול להתאים לך.

מסלולי לימוד
מידע נוסף
הרצאה של מיכל גרוס

מס' ימים לאחר חג השבועות תשפ"א התכנסנו יחד, סטודנטיות ובוגרות המיזם של "חוי ארנפלד" ושמענו

אירוע לפתיחת סמסטר ב'

בחודש אדר, בתחילת סמסטר ב', התכנסנו יחד, סטודנטיות ובוגרות הליווי של חוי ארנפלד, לאירוע לפתיחת

כתבות אחרונות מבלוג הלימודים
רשימת ציוד לסטודנטית

לא בטוחות איזה ציוד נדרש לכן ללימודים ללימודים? אל דאגה, הכנו לכן מאמר מפורט שיסקור רשימת ציוד לסטודנטית עם כל מה שצריך – ככה תתחילו

קראי עוד »
a6
חוי ארנפלד,
איתך כל הדרך אל התואר
מחובר/ת
למעבר מהיר לשיחת ווטאסאפ עם חוי >>

מענה מיידי!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם