יום האישה במכללת לוינסקי

במסגרת שבוע אירועי יום האישה במכללת לוינסקי לחינוך התקיימו במכללה הרצאות טד קצרות ע"י נשים מעוררות השראה בחברה הישראלית. גם אנו במשרד חוי ארנפלד העצמנו את הסטודנטיות ע"י הזמנת בוגרות התכניות שלנו שהעבירו מסרים של העצמה והשראה ע"י שיתוף בסיפורן האישי:

גיתית דודויביץ- בוגרת תואר ראשון בחינוך ותואר שני בייעוץ חינוכי וסטודנטית ללימודי CBT, סיפרה על הסבת מקצוע שעשתה באומץ רב לתחום החינוך, הייעוץ והטיפול לאחר שנים רבות בעבודה בתנאים מעולים ונוחים אולם ללא סיפוק, וכן על התמודדותה עם שנות ציפייה רבות לילדים שבסופן נולדה לה בת.

כרמית מימון- בוגרת תואר ראשון בחינוך במכללת לוינסקי ומסיימת לימודי תואר שני בניהול מערכות חינוך במכללת אורות ישראל ברחובות, סיפרה על פציעה אנושה בראשה ממכשיר חקלאי במושב שגרה בו, על השתקמות ארוכה וקשה כנגד כל הסיכויים ועל כך שלמרות האתגר הבריאותי הקימה בית ומשפחה ברוכת ילדים וכיום היא מורה מוערכת ומצטיינת בעיר מגוריה נתיבות וכן קיבלה מספר פרסים על פרויקטים חינוכיים שהובילה.

מירב גבאי- בוגרת תואר ראשון בחינוך במכללת לוינסקי, סיפרה על התמודדות עם חרדה ממקצוע המתמטיקה שכמעט עלתה לה בלימודי התואר ואיך בסופו של דבר התגברה על הפחד, ניגשה לבחינה בפעם השלישית, צלחה אותה וקיבלה את התואר הראשון הנכסף.

לבנה אקרמן- סטודנטית ללימודי תואר ראשון במכללת לוינסקי, סיפרה שהנה אימא לאחד עשר ילדים ששנים רבות הייתה עקרת בית, ילאחר מכן צאה ללימודי קוסמטיקה ולבסוף הבינה שרצונה האמתי הוא לימודי חינוך שאותם היא מסיימת אטוטו בהצלחה..

ללא ספק סיפורים מרתקים ובעלי השראה ומסר עצום. בנוסף, הסטודנטיות התכבדו בכיבוד קל ובערכות טיפוח מתנת אגודת הסטודנטים. משרד חוי ארנפלד מודה לאגודת הסטודנטים על שיתוף הפעולה ולסטודנטיות על השתתפותן הפעילה בהרצאות.

יום לאישה לוינסקי 1
יום האישה לוינסקי 2

כתבות נוספות:

מזל טוב

איחולי מזל טוב לסטודנטיות

לשיפי ברוד, בוגרת תואר ראשון בחינוך במכללת לוינסקי, להולדת הבת.! לבלומה שטוב, בוגרת תואר ראשון בחינוך במכללת לוינסקי, להולדת הבת.! לגיטל כהן, סטודנטית לתואר שני

תמונה למאמר על מלגות

המאגר הגדול ביותר של מלגות בישראל

המאגר הגדול ביותר של מלגות בישראל המאגר הגדול ביותר של מלגות בישראל עד היום למצוא מלגות ללימודים לחרדיות הייתה עבודה קשה הכרוכה בחיפוש מתיש אחרי

סגירת תפריט
Call Now Button