טקס הענקת תארים במכללת אורות ישראל קמפוס אלקנה מחזורים תשע"ו- תשע"ז

ברכות למאה ארבעים ושמונה בוגרות מסלול תואר שני בייעוץ חינוכי במכללת אורות ישראל קמפוס אלקנה לרגל קבלת התואר!

ביום שלישי, ט"ו בסיוון תשע"ט, 18.06.19 בשעות אחה"צ התקיים טקס הענקת תארים לכמאה ארבעים ושמונה בוגרות מסלול תואר שני בייעוץ חינוכי במכללת אורות ישראל באלקנה  בקבוצה החרדית של חוי ארנפלד.

עשרות בוגרות נרגשות הגיעו מלוות בבני משפחותיהן שליוו, תמכו ועודדו אותן בתקופת לימודיהן עד להגעתן לרגעים מרגשים אלו של קבלת התואר.

את הטקס כיבדו בנוכחותם צוות המכללה ובראשם פרופ' יובל סיני, נשיא המכללה, פרופסור ישראל ריץ', רקטור המכללה, וכן כיבד את המעמד בנוכחותו הרב צבי יהודה לאו שליט"א, רב שכונת עיר גנים בפ"ת, שנאם במהלך הטקס ועמד בדבריו על הפסוק מפרשת בהעלותך: "בהעלותך את הנרות" -גדולה מעלתו של מדליק הנר  עד כדי כך ששאול המלך זכה למלכות בזכות זקנו (סבו) נר שהיה מאיר את הדרך לאנשים במקומות האפלים, גם היועצות בתפקידן מאירות את הדרך לא רק ליחידים, לילדים, לנוער ולדורות הבאים, והארה זו השפעתה לדורות.

חוי ארנפלד, העומדת בראש המיזם להנגשת השכלה אקדמית לנשים חרדיות נשאה גם כן דברי ברכה נרגשים לבוגרות וציינה  את שאיפתן האדירה לידע ולחכמה שבעזרתה הן מממשות את יכולתן להתפתחות אישית ומקצועית.

נציגת הסטודנטיות נשאה גם כן דברי תודה לצוות המכללה ולמשרד חוי ארנפלד על הליווי במהלך הלימודים והאפשרות ללמידה המותאמת במסגרתה ותכניה לאשה הדתית והחרדית, וכן הדגישה בדבריה את הכוח שיש למורים כיום בדור של תלמידים מרובי כישרונות ויכולות, רגישויות ועוצמות לזהות בתלמידים מעבר להישגים וציונים את יכולותיהם וכוחותיהם, לטפח בהם תחושת אמון ומסוגלות בעצמם, לאפשר להם צבור חווית של הישג ולטעת בהם אמונה, דרך ארץ ומידות טובות.

בסיום הנאומים התקיימה במעמד מרגש –  חלוקת התעודות לבוגרות, בנוסף, משרד חוי ארנפלד העניק לכל בוגרת שי  קטן ומכתב ברכה לרגל סיום התואר.

משרד חוי ארנפלד גאה בכל אחת ואחת מהבוגרות שסימנה את המטרה, עמלה ללא לאות והגיעה לקו הסיום- קבלת התואר!  נאחל לבוגרות ברכה והצלחה בהמשך דרכן!

קבלת פנים - הענקת תארים באלקנה 18.06
בוגרות תואר שני - הענקת תארים באלקנה 18.06
נאום 3- הענקת תארים באלקנה 18.06
נאום 1- הענקת תארים באלקנה 18.06
נאום 2- הענקת תארים באלקנה 18.06

כתבות נוספות:

לימודים אחד

ימי עיון במכללת לוינסקי

ימי עיון במכללת לוינסקי ימי עיון במכללת לוינסקי שני ימי עיון יחודיים נערכו במכללת לוינסקי לחינוך:ביום הראשון הושם דגש על נושא הבריאות, במהלכו התקיימה הרצאה מפי חני

כנס סטודנטיות ובוגרות "פותחת לך עתיד"

כנס סטודנטיות ובוגרות "פותחת לך עתיד" מאות בוגרות וסטודנטיות וקהל נשים מגוון השתתף בכנס ראשון מסוגו בנושא "פיתוח אקדמי ומקצועי". הכנס התקיים ברובע היהודי מול

סגירת תפריט