תואר שני במנהל עסקים

תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במשאבי אנוש

מידע על התוכנית

המרכז האקדמי לב, בשיתוף חוי ארנפלד מציע תכנית ללימודי תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במשאבי אנוש, לנשים מהמגזר הדתי והחרדי, בקמפוס טל בירושלים.

תכנית לימודי התואר השני במנהל עסקים M.B.A – מיועדת לבוגרות תואר ראשון המעוניינות בהכשרה אקדמית לתפקידי ניהול משאבי אנוש ולבוגרות תואר ראשון העוסקות בתפקידי ניהול בפועל ומעוניינות להרחיב את בסיס הידע הניהולי.

התכנית מקנה ידע אקדמי ויישומי בכל תחומי הניהול, ויכולות ניהוליות מתקדמות . בתכנית מושם דגש על פיתוח מיומנויות ניהוליות, ניהול בסביבות עבודה מורכבות והבנה מתקדמת של תהליכים עסקיים.

התמחות במשאבי אנוש

כיום קיימת מודעות הולכת וגוברת לגבי החשיבות של "ההון האנושי" בהצלחתה של הפירמה העסקית בעידן הידע. על כל ארגון ועל כל מנהל שרוצה להצליח לפעול בצורה אקטיבית כדי למצות את הפוטנציאל הטמון בעובדי הארגון. ההתמחות בניהול משאבי אנוש, מקנה לסטודנטיות את הידע המצטבר ואת הכלים הנחוצים בתחום ניהול המשאב האנושי, שיאפשרו להן להיות מנהלות אפקטיביות יותר, להתקדם לתפקידים משמעותיים בארגון ולהשתלב במערכות משאבי אנוש בארגון. במסגרת הקורסים בהתמחות הסטודנטיות תרכושנה הבנה של תהליכים חוצי ארגון ותרכושנה כלים שיאפשרו להן להוביל שינויים ארגוניים, כמנהלות הפועלות מתוך הארגון, או בתור יועצות ארגוניות.

תנאי קבלה

  • תואר ראשון בממוצע 85 ומעלה ממוסד אקדמי מוכר או תואר שני ומעלה.
  • תואר ראשון בממוצע 80 ומעלה ורישיון מקצועי בתחומי הכלכלה, המשפטים וההנדסה ועוד.
  • תואר ראשון בממוצע בין 80 ל- 85 וניסיון ניהולי מוכח של 3 שנים ומעלה.
  • רמת פטור אוניברסיטאי באנגלית.
  • ראיון אישי.

מתכונת הלימודים

יום לימודים וחצי בשבוע, בימי ראשון משעות הצהריים ויום חמישי יום מלא.

משך התכנית: שנתיים כולל סמסטר קיץ אחד.

תואר שני בחינוך לגיל הרך
תואר שני בחינוך לגיל הרך

היקף הלימודים

53 ש"ש מתוכם 3 קורסי בחירה.

  • סטודנטיות שנזקקות לקורסי השלמה: יתקיימו השלמות בהיקף 15 ש"ש+ 4 ש"ש קורס אנגלית בסמסטר הראשון ללימודים.

מבנה הלימודים

התכנית המלאה כוללת את התחומים הבאים: ניהול ומשאבי אנוש, יזמות וטכנולוגיה, מערכות מידע ותקשורת, מימון, כלכלה ופיננסים. בתכנית הלימודים של תואר שני במנהל עסקים M.B.A מושם דגש על פיתוח מיומנויות ניהוליות, ניהול בסביבות עבודה מורכבות. בתוכנית הלימודים מושם דגש על פיתוח מיומנויות ניהוליות רב-תחומיות כגון: יזמות, שיווק, מימון, ניהול חברות, חשבונאות, מערכות מידע. מוסמכי התוכנית משולבים כיום בכל ענפי המשק, במערכת הביטחון, בחברות עסקיות, במלכ"רים ובמשרדי ממשלה.

לרישום או לבירורים נוספים, נשמח לעמוד לרשותך בטלפון 073-3744461

או מלאי פרטים באתר ונציגה מטעמנו תחזור אליך בהקדם!

cbt לימודי

רוצה לשמוע עוד על תואר שני במנהל עסקים?

מלאי את הפרטים ושלחי לנו, חוי תחזור אליך כדי לתת לך פרטים מלאים.
"למה דווקא חוי ארנפלד?"
שאלנו את הסטודנטיות
צפי בסרטון
מאות סטודנטיות כבר בחרו "חוי ארנפלד"
כנסים ומסיבות
ההרצאה של מיכל גרוס

הרצאה של מיכל גרוס

מס' ימים לאחר חג השבועות תשפ"א התכנסנו יחד, סטודנטיות ובוגרות המיזם של "חוי ארנפלד" ושמענו בזום את ההרצאה המרגשת של מיכל גרוס. ההרצאה הועברה במסגרת

קראי עוד »
הזמנה למופע של פדות

אירוע לפתיחת סמסטר ב'

בחודש אדר, בתחילת סמסטר ב', התכנסנו יחד, סטודנטיות ובוגרות הליווי של חוי ארנפלד, לערב מרגש ומעצים שכלל את המופע "פדות – גמדה שמחוללת שינוי". במסגרת

קראי עוד »
דילוג לתוכן