תפריט

טקס הענקת תארים במכללת אורות ישראל ברחובות מחזורים תשע"ה – תשע"ז

טקס הענקת תארים במכללת אורות ישראל ברחובות מחזורים תשע"ה – תשע"ז

בהתרגשות רבה התכנסנו לטקס הענקת תארים למחזור הראשון של מסיימות תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך בתכנית של חוי ארנפלד במכללת אורות ישראל, קמפוס רחובות!

ביום רביעי כ"ב באדר א', 27.02.19, התקיים טקס הענקת תארים לבוגרות לימודי תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך במכללת אורות ישראל בקמפוס רחובות. כמאה ושלושים נשים חרדיות נרגשות ובני משפחותיהן גדשו את אודיטוריום המכללה. בר עשיר בהכשר מהודר הוצב למען באי האירוע וצלם מגנטים דאג שלכל אחת מהבוגרות תהיה מזכרת מהאירוע הייחודי. בזו אחר זו ענדו הבוגרות עניבות מיוחדות שנתפרו במיוחד עבור הטקס והתיישבו נרגשות באולם.

הרב דוד לאו, הרב הראשי לישראל, בירך את הבוגרות ושיבח אותן על התמדתן בלימודי התואר ושאיפתן למצוינות. חוי ארנפלד, מייסדת התכנית  נשאה דברים נרגשים ותיארה עד כמה היא גאה בכל בוגרת שסיימה את לימודיה ויוצאת לדרך מקצועית חדשה. נוסף לכך, בוגרת מצטיינת נשאה דברי תודה בשם הבוגרות לצוות המכללה וסגל המרצים.

בלב הולם ונרגש עלו הבוגרות לבמה בזו אחר זו לקבלת התעודות והודו בהתרגשות לצוות המכללה ולחוי על ההזדמנות שניתנה להן ללמודים אקדמיים בתכנית המותאמת לנשים דתיות וחרדיות מבחינה טכנית ומנטלית ועל האמון והתמיכה לאורך כל הדרך.

נתראה בקרוב בטקס הסיום לבוגרות תואר שני בייעוץ חינוכי במכללת אורות ישראל, קמפוס אלקנה.

טקס סיום אורות רחובות 2

לשיתוף לחצו כאן:

חוי ארנפלד בפייסבוק | מייל אישי : c@e-academic.co.il

חוי ארנפלד

השאירי פרטים עכשיו ואנו נדאג ליצור איתך קשר בהקדם ולתת לך את כל המידע הרלוונטי למסלול הלימוד שיכול להתאים לך.

מסלולי לימוד
מידע נוסף
כתבות אחרונות מבלוג הלימודים
רשימת ציוד לסטודנטית

לא בטוחות איזה ציוד נדרש לכן ללימודים ללימודים? אל דאגה, הכנו לכן מאמר מפורט שיסקור רשימת ציוד לסטודנטית עם כל מה שצריך – ככה תתחילו

קראי עוד »
a6
חוי ארנפלד,
איתך כל הדרך אל התואר
מחובר/ת
למעבר מהיר לשיחת ווטאסאפ עם חוי >>

מענה מיידי!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם