חוי ארנפלד

השכלה אקדמית לנשים חרדיות בליווי אישי - איתך כל הדרך אל התואר!

"חוי ארנפלד" זו משפחה של אלפי בוגרות וסטודנטיות מהמגזר החרדי, הלומדות לתארים אקדמיים ומתפתחות מבחינה אישית ומקצועית. הסטודנטיות שלנו מצטרפות ל- 4,500 בוגרות תארים אקדמיים, העוסקות כיום במגוון תפקידים משמעותיים ובכירים במשק, תוך מימוש עצמי, סיפוק והצלחה.

חוי ארנפלד מכל הסיבות

הנגשת מסלולי לימוד לנשים חרדיות בכיתות נפרדות, במוסדות אקדמיים מגוונים ברחבי הארץ. ליווי והכוונת הסטודנטיות במשך הלימודים ואף לאחריהם.

במסלול זה תוכלי לשמור על זהותך החרדית; להיתרם מלימודים ברמה גבוהה; ליהנות משירותי מוסד הלימוד הכוללים: סגל הוראה מקצועי, ספרייה עשירה, מעבדות מחשבים וכו'. ויותר מכל – ללמוד עם נשים כמוך!

במסלולי הלימוד הייחודיים בליווי שלנו, תוכלי ללמוד לתואר אקדמי המוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה, באחת המכללות האקדמיות המובילות בישראל ובמגוון תחומי לימוד. מסלולי הלימודים הקיימים הינם לתואר ראשון (.B.Ed ו-.B.A) ולתואר שני (.M.Ed).

הדרישות האקדמיות זהות לנדרש במסלולים הכלליים ומסגרת הלימודים מותאמת לאישה החרדית.

 • פתיחת יום הלימודים בשעה מותאמת.
 • התחשבות בערבי חג וימי צום
 • טקסים וימי עיון נפרדים: כיבוד בכשרות מהודרת, הפרדה בין גברים ונשים וכו'.
 • סגל ההוראה מקבל הדרכה מקיפה והיכרות עם צורכי הנשים החרדיות, כדי   ליצור אווירת למידה מותאמת.

הצוות  של "חוי ארנפלד" הוא צוות מקצועי, מיומן ועתיר ניסיון, אשר ליווה אלפי סטודנטיות בדרך אל התואר.

הצוות שלנו ילווה אותך ברגישות ובמיומנות החל מבחירת מסלול הלימודים המתאים לך ביותר, ועד לסיום התואר.

בתחילה, יועצת לימודים ממשרדנו תבדוק את התאמתך למסלולי הלימודים השונים, ותסייע לך בתהליך הרישום ובראיון הקבלה למוסד הלימודים. בהמשך, תעמוד לרשותך רכזת הסטודנטיות שתעניק לך הכוונה וליווי אישי במשך כל זמן הלמידה ועד לסיום התואר.

 • ניסיון מוכח של כעשור בפתיחת כיתות נפרדות למגזר החרדי בהצלחה.
 • שת"פ עם גופים אקדמאים מובילים.
 • 98% מהסטודנטיות מסיימות את לימודיהן בהצלחה.
 • הבוגרות שלנו משתלבות במקצועות מגוונים בשוק העבודה.
 • הבוגרות שלנו מדווחות על שביעות רצון רבה מהלימודים ומהמעטפת שלנו.
 • כיום, ניתן למנות קרוב מעל 4,000 סטודנטיות ובוגרות במסלולי "חוי ארנפלד".
 • חוי ארנפלד, העומדת בראש המיזם, זכתה להוקרה ופרסים רבים מטעם גופים מקצועיים וחברתיים מישראל ומהעולם על פועלה למען המגזר החרדי בישראל.

חוי ארנפלד דואגת לך אישית! אנו מפעילים מגוון שירותי עזר ותמיכה בלמידה עבורך ובהם 'מנטורינג' – ליווי אישי לסטודנטיות בשנת לימודיהן הראשונה, הוזלה בתרגום מאמרים, הכוונה וסיוע בקבלת מלגות והלוואות, הפקת כנסים וימי עיון ייחודיים, מסיבות סוף שנה, טקסי פתיחה וסיום נפרדים ועוד.

חוי ארנפלד בתקשורת

הישראלית שזכתה בתואר יזמת השנה בעולם

חוי ארנפלד, יזמת צעירה מהמגזר הדתי שהקימה עסק לעידוד השכלה גבוהה בקרב נשים חרדיות - בלווי ותמיכה של "קרן-שמש" לעידוד יזמים צעירים - זכתה בתואר "יזמת השנה" בקטגוריית אישה, בתחרות השנתית של ארגון YBI - המוביל בעולם בעידוד יזמות צעירה. את הפרס היא קיבלה באוגנדה בסוף השבוע שעבר, ביום הולדתה.

עסקים חברתיים: אקדמיה לנשים חרדיות

הכירו את ארבעת העסקים שנבחרו להשתתף בתחרות העסקים הקטנים של ynet, ידיעות אחרונות ובנק הפועלים, במסגרת מסלול "העסק החברתי".

וואלה

לימודים לכולם: קידום אקדמי בעולם החרדי

רצון לעזור לנשים חרדיות להשתלב בעולם האקדמי הביא את חוי ארנפלד להקים עסק המסייע ומייעץ למעוניינות ללמוד לכל אורך המסלול האקדמי.

יהיה 10

תחרות עסקים קטנים, בשיתוף ynet ובנק הפועלים, מגיעה לשנתה העשירית • לקראת ההשקה חזרנו לזוכי התחרות הקודמת כדי לבדוק מה עשתה להם השנה החולפת: מי התרחב, מי פרץ לחו"ל, ומי "קפצה מדרגה".

חוי ארנפלד מציגה: השכלה אקדמית למגזר החרדי

חוי ארנפלד לא לקחה דף ועט ושרטטה קווים לדמותו של העסק שלה. גם לא הייתה לה תוכנית עסקית מכוונת מטרות. בעצם, לא היה לה חלום לבנות עסק, היו לה חברות טובות שביקשו את עזרתה.

הכירו: ה"אמא" של הסטודנטיות החרדיות

איך הגיעו למעלה מ-2000 סטודנטיות חרדיות ללמוד במגוון מוסדות אקדמאים ברחבי הארץ? חוי ארנפלד, מנכ"לית 'ארנפלד לימודים" מספרת.

חוי ארנפלד "יזמת השנה" - כי לחרדיות מגיעה אקדמיה

חוי ארנפלד מבית שמש מסייעת לחרדיות שרוצות להיות אקדמאיות. עכשיו היא זכתה בתואר יזמת השנה בקטגוריית תרומה לחברה של עמותת 'קרן שמש'

כיכר-השבת

חרדית זכתה בתואר "יזמת השנה" בעולם

חוי ארנפלד, שגדלה והתחנכה המוסדות ינוך חרדיים, זכתה בתואר "יזמת השנה" בקטגוריית אישה בתחרות השנתית של ארגון YBI. ארנפלד: "כל אשה חרדית זכאית להגשים את עצמה"

הצטרפי למעל 4,500 בוגרות!

אנו מזמינים אותך לרכוש תואר אקדמי באחד ממסלולי הלימוד שלנו בתנאים שיאפשרו לך לרכוש השכלה לצד חיי משפחה וקריירה.

עלינו את יכולה לסמוך!

השאירי לנו פרטים ואני, יחד עם הצוות שלי, נדאג ליצור איתך קשר ולהתאים עבורך את מסלול הלימוד הנכון לך, כזה שגם יעניין אותך וגם יסתדר עם אורח חייך.

בוגרות מספרות

זה המקום שלך, לשמוע ולראות מה חושבות הבוגרות שסיימו את לימודי התואר בליווי של חוי ארנפלד על חווית הלימודים.

Play Video about מיכל יפרח - בוגרת תואר שני בייעוץ חינוכי במכללת אורות ישראל

מיכל יפרח

"אני פשוט מתרגשת שסיימתי את התואר השני בייעוץ חינוכי, ואני פשוט בדרך עכשיו לראיון עבודה אצל מנהלת למשרה בייעוץ, וכבר לסיים את הלימודים ולהתחיל להיות יועצת אני חושבת שלא חלמתי על זה. נתנה את כל הייעוץ המדויק ותמכה הרבה ועזרה גם כשהייתי זקוקה לזה ממש גם בקטע הכלכלי, היא פשוט, היא לב טוב. רצתה ועשתה הכל כדי שאני אסיים אמרה לי מיכל את תסיימי את התואר בזמן. כי אין כמו אישה חרדית שמתפתחת אני חושבת שזה קידוש השם אז שיהיה בהצלחה וחוי תודה רבה רבה!"

Play Video about גאולה כהן - בוגרת תואר ראשון בחינוך לגיל הרך במכללת לוינסקי

גאולה כהן

"השנה למדתי בלוינסקי דרך התוכנית של חוי ארנפלד ובאמת חשוב לי להגיד על התוכנית הזאת שהיא מדהימה ומאפשרת לכל אמא ורעיה לשלב לימודים ועבודה בצורה הכי טובה שאפשר. אני מבחינתי הלוח זמנים, המערכת, האווירה הדתית בכיתות, שהם כיתות נפרדות, אפשרה ללמוד באמת בחוויית למידה מסוג אחר. כל הימי גיבוש, כל הדברים שחוי נותנת מעבר, שהיא תומכת בסטודנטים – ההקשבה העזרה בפניה מול המכללה, מול מרצים מסוימים, הטיפול בכל דבר ודבר, זה מרגיש שיש לך גב חזק ולכן אני רואה בזה יתרון רב."

Play Video about צפרירה לוגסי - בוגרת תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך

צפרירה לוגסי

"כששואלים אותי היכן אני לומדת את התואר השני שלי אני משיבה בהתלהבות וכולי קורנת אור – מה השאלה בכלל? אצל חוי ארנפלד. היא דואגת לכל הפרטים מהקטנים עד הגדולים, באה, מבקרת, עונה לכל פניה, קשובה לסטודנטיות, הלימודים הם חווייתיים וכיפיים, על רמה, ויש הבנה והדדיות בכל מה שקשור לבית משפחה וילדים, הן מצד המכללה והן מצד המרצים. אני ממליצה בחום לכל מי שחפצה להתקדם – חוי זו הכתובת! בהצלחה לכולכן."

Play Video about אתי פרטוש - בוגרת תואר ראשון בחינוך מיוחד במכללת לוינסקי

אתי פרטוש

"לפני כשש שנים, התחלתי ללמוד חינוך מיוחד. התעודה של לוינסקי, פתחה לי המון המון דלתות בכל מקום שהייתי בראיון עבודה ישר קיבלו אותי. כמובן שלא ברור מאליו חווי וגם הדס וגם שאר הצוות ליוו אותי לאורך כל השנה כל בעיה שהייתה כל תקלה שנתקלתי באתר, או ליווי עם מרצות. גם מרצות של הCBT ככה תמכו וליוו אותנו לאורך כל הדרך כל הקבוצה של הבנות,  הרגשתי גם שם משפחתיות, היה מאוד מאוד נעים להיות עם בנות שזה לא פשוט לבוא להיכנס לאיזשהי קבוצה ולא להכיר אף אחד, גם שם ישר הרגשתי בבית. אז לסיכום אני רוצה להודות לחוי ולצוות באמת תודה רבה על כל עבודת הכפיים שעשיתם!"

כנסים ומסיבות

טקסי הסיום שלנו

כתבות אחרונות מבלוג הלימודים
15 טיפים לסטודנטית המתחילה

15 טיפים לסטודנטית המתחילה

"כל ההתחלות קשות" זו לא המצאה חדשה, אם כי נדמה שהסטודנטים נתקלים בגרסה משודרגת שלה בהיכנסם לעולם הלימודים האקדמיים. עבודות, מטלות עם דדליין קשוח, משימות

קראי עוד »

מענה מיידי!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  דילוג לתוכן