תפריט

אירועים במשרד חוי ארנפלד

טקס סיום ייעוץ חינוכי

אירועים במשרד חוי ארנפלד

טקס הענקת תארים לבוגרות תואר שני בייעוץ חינוכי במכללת אורות ישראל, קמפוס אלקנה

ביום שלישי, ט"ו בסיוון תשע"ט 18.06.19 בשעות אחר הצהריים, התקיים טקס הענקת תארים למאה ארבעים ושמונה בוגרות של מסלול תואר שני בייעוץ חינוכי, שלמדו במכללת אורות ישראל באלקנה בקבוצה החרדית של חוי ארנפלד.

עשרות בוגרות נרגשות הגיעו מלוות בבני משפחותיהן שליוו, תמכו ועודדו אותן בתקופת לימודיהן עד להגעתן לרגעים מרגשים אלו של קבלת התואר. את המעמד המרגש כיבד בנוכחותו הרב צבי יהודה לאו שליט"א וכן צוות המכללה.

חוי ארנפלד, העומדת בראש המיזם להנגשת השכלה אקדמית לנשים חרדיות, נשאה דברי ברכה נרגשים לבוגרות וציינה את שאיפתן האדירה לידע ולחוכמה, שבעזרתה הן מממשות את יכולתן להתפתחות אישית ומקצועית. נציגת הסטודנטיות נשאה דברי תודה לצוות המכללה ולמשרד חוי ארנפלד על הליווי בזמן הלימודים ועל האפשרות ללמידה מותאמת במסגרתה ובתכניה לאישה הדתית והחרדית. בסיום הנאומים התקיים המעמד המרגש של חלוקת התעודות לבוגרות. משרד חוי ארנפלד העניק לכל בוגרת גם שי קטן ומכתב ברכה לרגל סיום התואר. אנו גאים בכל אחת מהבוגרות שסימנה את המטרה, עמלה ללא לאות והגיעה לקו הסיום – קבלת התואר! ברכה והצלחה בהמשך הדרך!

יום האישה במכללת לוינסקי

בתאריך ה' ו' באדר ב' תשע"ט 12-13.03.19 במסגרת שבוע אירועי יום האישה במכללת לוינסקי לחינוך התקיימו במכללה הרצאות טד קצרות על ידי נשים מעוררות השראה בחברה הישראלית. גם אנו, במשרד חוי ארנפלד, העצמנו את הסטודנטיות על ידי הזמנת בוגרות התוכניות שלנו שהעבירו מסרים של העצמה והשראה באמצעות שיתוף בסיפורן האישי:

גיתית דודויביץ – בוגרת תואר ראשון בחינוך ותואר שני בייעוץ חינוכי וסטודנטית ללימודי CBT, סיפרה על הסבת מקצוע שעשתה באומץ רב לתחום החינוך, הייעוץ והטיפול, לאחר שנים רבות בעבודה בתנאים מעולים ונוחים, אולם ללא סיפוק. עוד סיפרה גיתית על התמודדותה עם שנות ציפייה רבות לילדים שבסופן נולדה לה בת.

כרמית מימון – בוגרת תואר ראשון בחינוך במכללת לוינסקי ומסיימת לימודי תואר שני בניהול מערכות חינוך במכללת אורות ישראל ברחובות, סיפרה על פציעה אנושה בראשה ממכשיר חקלאי במושב שבו גרה, על השתקמות ארוכה וקשה כנגד כל הסיכויים ועל כך שלמרות האתגר הבריאותי הקימה בית ומשפחה ברוכת ילדים וכיום היא מורה מוערכת ומצטיינת בעיר מגוריה, נתיבות. כרמית אף זכתה בפרסים על פרויקטים חינוכיים שהובילה.

מירב גבאי – בוגרת תואר ראשון בחינוך במכללת לוינסקי, שיתפה בהתמודדותה עם חרדה ממקצוע המתמטיקה שכמעט עלתה לה בלימודי התואר ואיך בסופו של דבר התגברה על הפחד, ניגשה לבחינה בפעם השלישית, צלחה אותה וקיבלה את התואר הראשון הנכסף.

לבנה אקרמן – סטודנטית ללימודי תואר ראשון במכללת לוינסקי, שיתפה בסיפורה האישי כאימא לאחד עשר ילדים ששנים רבות הייתה עקרת בית, ולאחר מכן יצאה ללימודי קוסמטיקה, עד שלבסוף הבינה שרצונה האמיתי הוא לימודי חינוך שאותם היא מסיימת בקרוב בהצלחה.

אלה היו ללא ספק סיפורים מרתקים ובעלי השראה ומסר עצום. נוסף על כך, התכבדו הסטודנטיות בכיבוד קל ובערכות טיפוח מתנת אגודת הסטודנטים. היה אירוע מרגש ומעצים!

פרס בתחרות המורה היזם במכלל לוינסקי לבוגרת אושרית גבאי

בטקס שהתקיים במכללת לוינסקי ביום רביעי, ל' בסיון 03.07.19, זכתה אושרית גבאי, בוגרת תוכנית התואר השני לגיל הרך במכללת לוינסקי לחינוך בתחרות "המורה היזם". אושרית קיבלה תעודת הוקרה על יוזמה ייחודית: מיחזור מכלי משקה החייבים בפיקדון. ברכות לך, אושרית! אנו גאים בך ומאחלים לך הצלחה רבה בהמשך הדרך.

אירוע פתיחת סמסטר ב' במכללת לוינסקי

בתאריך כ"א-כ"ב אדר א' 26-27.02.19 בפתיחת סמסטר ב' של התוכנית להשלמת תואר ראשון בחינוך במכללת לוינסקי קיימנו במכללה אירוע פתיחת סמסטר לסטודנטיות, כדי למלא את המצברים ולהתחיל את הסמסטר ברגל ימין. במסגרת התוכנית סיפרה חוי ארנפלד, מייסדת התוכנית, את סיפורה האישי – כיצד הגיעה לעמוד בראש הפירמידה של משרד להנגשת השכלה אקדמית לנשים חרדיות.

חוי סיכמה את דבריה במשפט: "חלומות נועדו כדי להגשימם" – כל אחת יכולה להגשים את חלומותיה אם רק תקשיב ללב ותסנן את רעשי הרקע. נוסף לכך, התקיימה סדנת מתוקים שבה קונדיטורית ידועה הדגימה קישוטי עוגות וזילופים ונתנה טיפים לאפייה. הסדנה כללה כיבוד עשיר ומתוק. האירוע היה מרתק ומהנה והסטודנטיות הודו על החוויה והטעם הטוב שנשאר להן בפה, תרתי משמע…

 

חלוקת שי סיום שנה במכללות השונות מבית חוי ארנפלד

לקראת סיום שנת הלימודים האקדמית, ביקרנו במכללות והענקנו לסטודנטיות שלנו שי מרענן לקיץ – בקבוקים יוקרתיים וממותגים לשתייה קרה, המותאמים לימות הקיץ החמים ולפעילויות בחופשה הקרבה ובאה. נאחל לסטודנטיות חופשה מהנה, וכמאמר הברכה שצורפה לשי: "לימודים הם כמו שתיית מים במסע, כדי לא להתייבש יש להרוות את הצימאון לאורך כל הדרך!"

היה כיף לפגוש אתכן! נשמח לראות אתכן בתוכניות ההמשך שלנו!

 

מסיבת סיום שנה במכללת לוינסקי למסיימות תואר ראשון בחינוך

בסיום שנת הלימודים האקדמית, ערכנו מסיבת סיום שנה לכמאה וארבעים סטודנטיות בתוכנית להשלמת תואר ראשון בחינוך במכללת לוינסקי שבתל אביב. המסיבה התקיימה ביום שני, כ"ו בתמוז 27.07.19, באודיטוריום המכללה. צוות המכללה, חוי ארנפלד, מנהלת התוכנית ונציגת הסטודנטיות נשאו דברי ברכה והערכה לסטודנטיות על מאמציהן והישגיהן בדרך להשלמת התואר. המופע המרכזי באירוע היה של הגב' פדות רוטנמר בתוכניתה "פדות מכוונת גבוה".

פדות, מורה נמוכת קומה, כריזמטית ובעלת קסם אישי, סיפרה את הסיפור האישי שלה ועוררה בדבריה צחוק, דמע והרבה רגש. המסר המרכזי של פדות ובעצם של האירוע כולו היה: "כל אדם באשר הוא יכול לכוון למטרה ולהגשים את החלום". במהלך האירוע הסטודנטיות קיבלו מארז אישי ובו כיבוד קל וכן מזכרת מקורית ושימושית מתנת מרכז חוי ארנפלד. עוד שנה אקדמית מסתיימת, עוד סטודנטיות מתקדמות אל היעד, להגשמת החלום, אנו גאים בכל אחת ואחת מהסטודנטיות שהגיעה אל קו הגמר!

אירועים במשרד חוי ארנפלד
אירועים במשרד חוי ארנפלד

לשיתוף לחצו כאן:

חוי ארנפלד בפייסבוק | מייל אישי : c@e-academic.co.il

חוי ארנפלד

השאירי פרטים עכשיו ואנו נדאג ליצור איתך קשר בהקדם ולתת לך את כל המידע הרלוונטי למסלול הלימוד שיכול להתאים לך.

מסלולי לימוד
מידע נוסף
כתבות אחרונות מבלוג הלימודים
תואר ראשון בחינוך וחברה

לימודי תואר ראשון בחינוך מכשירים סטודנטיות לעבודת חינוך משמעותית לאו דווקא בסביבת הלמידה הפורמלית ומאפשרים לנשים שאוהבות להדריך ולהנהיג לתפקד כדמות משמעותית ולהוביל שינויים חינוכיים

קראי עוד »
לימודי תעודה

לימודי תעודה וקורסים שונים כוללים מבחר תחומים ומוצעים במגוון בתי ספר, אוניברסיטאות ומכללות בכל הארץ. קיימים קורסי העשרה במבחר תחומים המקנים תעודות מקצועיות, תעודות הכשרה

קראי עוד »
הדרכת הורים

הדרכת הורים היא תחום המציע גישות שונות להתמודדות עם דילמות וקשיים העולים תוך כדי היומיום של חיי ההורות. אימהות ואבות מתמודדים עם אתגרים מורכבים בחיי

קראי עוד »
a6
חוי ארנפלד,
איתך כל הדרך אל התואר
מחובר/ת
למעבר מהיר לשיחת ווטאסאפ עם חוי >>

מענה מיידי!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם