חג של אור / דבר המנכ"לית חוי ארנפלד

חנוכה הוא אחד החגים האהובים עליי. הוא משלב בין סיפור גבורה וניצחון של החשמונאים על היוונים, ניצחון האור על החושך, לבין נס גדול נס פך השמן. הנס הגדול היה שבכל יום נוסף האור וגדל בניגוד לחוקי הטבע.

חנוכה הוא חג של אור, ואין אדם שאינו מחפש ונמשך אחר האור. דווקא בעונה זו בשנה, בחורף, כשהשמש שוקעת מוקדם והחושך נוכח לפרק זמן משמעותי ביממה ולכאורה גובר על האור אנו מדליקים נרות ומאירים את העולם.

נר החנוכה מסמל את האמונה היהודית, אשר גם בתקופות החשוכות ביותר בהיסטוריית העם, לא נתנה לייאוש להשתלט ונאחזה בתקווה ובתקומה בכל הכוח.

"כל אחד הוא אור קטן, וכולנו אור איתן".

אני מאמינה כי בכוחנו להאיר את העולם במעשים קטנים, יום-יומיים וזמינים. חשוב  לזכור גם בביתנו שלנו לתת מילת פרגון, חיזוק ותשומת לב לכל אחד מילדינו ובני משפחתנו. גם בסביבתנו הקרובה כדאי להאיר פנים, ולהתייחס במיוחד לאנשים "השקופים" שבחיינו.

גם לנו במשרד חוי ארנפלד חשוב להיות קרן אור בדרכן של הסטודנטיות, להיות שם ברגעים שבהם נדמה כי החושך משתלט ותחושת ייאוש או תסכול מחלחלות ומשפיעות. לפעמים חיבור עם האדם הנכון, עם הכתובת הנכונה או המלצה לפנייה לגורם מקצועי כזה או אחר זהו ההבדל בין לוותר על החלום לבין להשיג אותו! ובכך אני והצוות עסוקים, כלפי הסטודנטיות שלנו וכלפי סטודנטיות בכלל. 

נוסף על כך, דווקא היום כשהתקשורת הופכת להיות זמינה, אפשר וצריך לנצל את היכולת הזו ולהרבות טוב בעולם. 

כך עשינו ועם הניסיון והקשרים שצברנו, הקמנו פרויקט של משרות לבוגרות חוי ארנפלד. אתן מוזמנות להציע משרות רלוונטיות וגם לקבל מידע על משרות לבוגרות תארים מתחומי החינוך, בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי.

את כל הפרטים תמצאו בניוזלטר.

 

אני מאחלת לכן חג מלא באור ואהבה,

בהערכה,

חוי ארנפלד.

כתבות נוספות:

כמה חרדים באקדמיה

כמה חרדים לומדים באקדמיה?

כמה חרדים לומדים באקדמיה? כמה חרדים לומדים באקדמיה? אז הנה אנחנו במספרים (ואחוזים): שיעור הסטודנטים החרדים הלומדים באקדמיה במגמת עליה מתמדת כבר מספר שנים. כ-

תמונה לכתבה גם אמא גם סטודנטית

סבסוד למעונות יום לסטודנטים

סבסוד למעונות יום לסטודנטים סטודנטית וגם אימא לילדים צעירים? ייתכן ומגיע לך סבסוד! השתתפות בשכר לימוד במעונות מטעם משרד העבודה והרווחה! שילוב ההורות עם לימודים

תמונה למאמר על מלגות

המאגר הגדול ביותר של מלגות בישראל

המאגר הגדול ביותר של מלגות בישראל המאגר הגדול ביותר של מלגות בישראל עד היום למצוא מלגות ללימודים לחרדיות הייתה עבודה קשה הכרוכה בחיפוש מתיש אחרי

סגירת תפריט