פרסים ואותות


בנק-הפועלים-וידיעות

פרס בנק הפועלים, Y – NET וידיעות אחרונות בתחרות עסקים קטנים 9 – בקטגוריית העסק החברתי, לשנת 2015

"חוי ארנפלד – אשה עם מנוע טורבו ויחסי אנוש מעולים, הקימה בשתי ידיה מותג שקרוי על שמה. הכיתות שהיא מקימה במכללות עונות על צורך של נשים דתיות וחרדיות ללמוד במוסדות לימודים גבוהים, אבל בסביבה מחבקת שמתחשבת בצרכיהן. אנו מאחלים לה שתצליח לצמוח ולפרוץ גם לאוניברסיטאות".


(הכתבה המלאה)


YBI

פרס Y.B.I הבין-לאומי ליזמים צעירים בקטגוריית "אישה", לשנת 2015

חוי ארנפלד, יזמת צעירה, שהקימה עסק לעידוד השכלה גבוהה בקרב נשים חרדיות, זכתה בתואר "יזמת השנה העולמית" בקטגוריית "אישה", בתחרות השנתית של ארגון ,YBI שמטרתו עידוד יזמות צעירה. את הפרס קיבלה ארנפלד, בת למשפחה חרדית בת 14 נפשות, באוגנדה ב- 4 באפריל 2015, ביום הולדתה. מיכל אבן חן, מנכ"לית "קרן-שמש", ליוותה אותה במעמד והתרגשה איתה ובשבילה.

(הכתבה המלאה)

(כתבה נוספת)


קרן שמש

פרס קרן שמש ליזמים צעירים, בקטגוריית התרומה לחברה, לשנת  2015

מידי שנה חוגגת עמותת "קרן שמש", המסייעת ליזמים צעירים, טקס בחירת "יזם השנה" מטעמה. בשנת 2015 זכתה "חוי ארנפלד" בתואר הנכסף בקטגוריית התרומה לחברה. כשעלתה חוי לקבל את הפרס סיפרה בהתרגשות רבה שהיא בת למשפחה ברוכת ילדים מהמגזר החרדי ושהמיזם שהיא הקימה ומפעילה, נולד מתוך צורך שהיא מכירה היטב ברמה האישית. היא הוסיפה שהיא רואה שליחות אמיתית בתפקידה.

(הכתבה המלאה)

חוי ארנפלד בפייסבוק | מייל אישי : c@e-academic.co.il

כנסים ומסיבות
ההרצאה של מיכל גרוס

הרצאה של מיכל גרוס

מס' ימים לאחר חג השבועות תשפ"א התכנסנו יחד, סטודנטיות ובוגרות המיזם של "חוי ארנפלד" ושמענו בזום את ההרצאה המרגשת של מיכל גרוס. ההרצאה הועברה במסגרת

קראי עוד »
הזמנה למופע של פדות

אירוע לפתיחת סמסטר ב'

בחודש אדר, בתחילת סמסטר ב', התכנסנו יחד, סטודנטיות ובוגרות הליווי של חוי ארנפלד, לערב מרגש ומעצים שכלל את המופע "פדות – גמדה שמחוללת שינוי". במסגרת

קראי עוד »
דילוג לתוכן