תפריט

פרסים ואותות

YBI

 

פרס Y.B.I הבין-לאומי ליזמים צעירים בקטגוריית "אישה", לשנת 2015

חוי ארנפלד, יזמת צעירה, שהקימה עסק לעידוד השכלה גבוהה בקרב נשים חרדיות, זכתה בתואר "יזמת השנה העולמית" בקטגוריית "אישה", בתחרות השנתית של ארגון ,YBI שמטרתו עידוד יזמות צעירה. את הפרס קיבלה ארנפלד, בת למשפחה חרדית בת 14 נפשות, באוגנדה ב- 4 באפריל 2015, ביום הולדתה. מיכל אבן חן, מנכ"לית "קרן-שמש", ליוותה אותה במעמד והתרגשה איתה ובשבילה.

(הכתבה המלאה)

(כתבה נוספת)

 

קרן שמש

פרס קרן שמש ליזמים צעירים, בקטגוריית התרומה לחברה, לשנת  2015

מידי שנה חוגגת עמותת "קרן שמש", המסייעת ליזמים צעירים, טקס בחירת "יזם השנה" מטעמה. בשנת 2015 זכתה "חוי ארנפלד" בתואר הנכסף בקטגוריית התרומה לחברה. כשעלתה חוי לקבל את הפרס סיפרה בהתרגשות רבה שהיא בת למשפחה ברוכת ילדים מהמגזר החרדי ושהמיזם שהיא הקימה ומפעילה, נולד מתוך צורך שהיא מכירה היטב ברמה האישית. היא הוסיפה שהיא רואה שליחות אמיתית בתפקידה.

 

 

פרסים ואותות

פרס בנק הפועלים, Y – NET וידיעות אחרונות בתחרות עסקים קטנים 9 – בקטגוריית העסק החברתי, לשנת 2015

"חוי ארנפלד – אשה עם מנוע טורבו ויחסי אנוש מעולים, הקימה בשתי ידיה מותג שקרוי על שמה. הכיתות שהיא מקימה במכללות עונות על צורך של נשים דתיות וחרדיות ללמוד במוסדות לימודים גבוהים, אבל בסביבה מחבקת שמתחשבת בצרכיהן. אנו מאחלים לה שתצליח לצמוח ולפרוץ גם לאוניברסיטאות".


(הכתבה המלאה)

בנק-הפועלים-וידיעות

(הכתבה המלאה)

לשיתוף לחצו כאן:

חוי ארנפלד בפייסבוק | מייל אישי : c@e-academic.co.il

כנסים ומסיבות

לאירוע סוף שנה

בר"ח תמוז, 20.06.23, התכנסו הסטודנטיות לאירוע סוף שנה חגיגי אשר במהלכו הועברה הרצאה מרתקת ע"י הגב' מירי ליפשיץ, אודות יצירתיות וחדשנות בעולם העבודה המשתנה. במהלך האירוע הוכרזה

קראי עוד »
ההרצאה של מיכל גרוס

הרצאה של מיכל גרוס

מס' ימים לאחר חג השבועות תשפ"א התכנסנו יחד, סטודנטיות ובוגרות המיזם של "חוי ארנפלד" ושמענו בזום את הרצאה של מיכל גרוס. ההרצאה הועברה במסגרת הפעילויות

קראי עוד »
a6
חוי ארנפלד,
איתך כל הדרך אל התואר
מחובר/ת
למעבר מהיר לשיחת ווטאסאפ עם חוי >>

מענה מיידי!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם