ראיון עם שרה רחל זינגבוים

באופן אישי ריאיון לניוזלטר עם שרה רחל זינגבוים, 

בוגרת תואר ראשון בחינוך במכללת לוינסקי בתל אביב ותואר שני בייעוץ חינוכי במכללת אורות ישראל, קמפוס אלקנה

תמונה שרה רחל

מדוע בחרת בלימודי התואר?

במקצועי אני מנהלת גן ממ"ד לא מעט שנים, ושאיפתי הייתה להתמקצע ולהרחיב את תחום העיסוק בעתיד, חיפשתי תואר שיתרום לי הן באופן אישי הן בפן המקצועי.  

מה הקושי הכי גדול שלך בדרך לתואר?

הקושי המשמעותי עבורי היה בסמסטר קיץ של השנה הראשונה. חוויתי עומס רב, הלימודים היו אינטנסיביים, אך למעשה ניתן לעבור את התקופה בשלום על ידי התארגנות מראש. בסופו של דבר הקושי הפך לחוויה: לנתי עם חברותיי ללימודים במעונות באחד מימי הלימודים בסמסטר הקיץ, ואף הספקנו לשחות יחדיו בבריכה של היישוב אלקנה שבו למדתי את התואר.

ספרי על הצלחות קטנות באמצע הדרך

העבודה המעשית במסגרת לימודי הייעוץ הייתה חוויה מעצימה בפני עצמה, חשתי שנתרמתי מהם ברמה האישית! זכיתי במדריכות, יועצות חינוכיות בעלות אישיות מיוחדת, מקצועיות ואנושיות שנתנו לי להרגיש חלק מהמערך הייעוצי והאמינו בי לאורך כל הדרך. באמצעותן נחשפתי לאירועים יוצאי דופן ומשני חיים מבחינת נקודת המבט, ועבורי זוהי ההצלחה שחוויתי במהלך הדרך. 

דברים שאת אוהבת לעשות מחוץ ללימודים:

אני אוהבת במיוחד להיות בחברת בני משפחתי, להקשיב להגיגיהם של ילדיי ולהיות שותפה לצמיחתם. נוסף לכך, אני אוהבת לקרוא ולהתעמל. 

מה היית אומרת למתעניינות בלימודים או לסטודנטיות בתחילת הדרך?

לדעתי יש חשיבות רבה בגיוס בני המשפחה ובן הזוג לקבלת סיוע, כדי שגם הם יהיו חלק מהתהליך ומההצלחה. שותפות זו מקילה על ההתמודדות עם האתגר של הלימודים מהבחינה הטכנית והנפשית. 

לאן את שואפת להגיע בפן המקצועי? מה החלום?

החלום שלי הוא להיות מרצה באקדמיה, מה שאומר שאשלים דוקטורט בדרך לשם… 

משפט לסיכום?

האמיני בעצמך! תחלמי חלומות והגשמי אותם! הציבי מטרות וצעדי בדרך אליהן! זהו הכוח המניע לעשייה ולהגשמה עצמית! 

יש לך מסר ואת רוצה לחלוק אותו עם הסטודנטיות והבוגרות שלנו ? 

כתבי לנו במייל חוזר או התקשרי לטלפון 054-7100200, ואולי הראיון הבא יהיה איתך..

כתבות נוספות:

תמונה משפיעים

תכנית משפיעים לשירות המדינה

תכנית משפיעים לשירות המדינה / הדס אביב לפני מספר שבועות  השתתפתי בכנס לנשים של תכנית משפיעים – חרדים לשירות המדינה ולשלטון המקומי. משפיעים היא תכנית

תמונה לכתבה גם אמא גם סטודנטית

סבסוד למעונות יום לסטודנטים

סבסוד למעונות יום לסטודנטים סטודנטית וגם אימא לילדים צעירים? ייתכן ומגיע לך סבסוד! השתתפות בשכר לימוד במעונות מטעם משרד העבודה והרווחה! שילוב ההורות עם לימודים

תמונה למאמר על הפרדה

הפרדה באקדמיה

הפרדה באקדמיה אז תהיה הפרדה  באקדמיה או לא? כבר מספר שנים שהנושא שנוי במחלוקת – האם לאפשר לימודים לחרדים ולימודים לחרדיות באקדמיה בכתות נפרדות לגברים

סגירת תפריט